Dwie różne połowy

Próby generalnej podpieczni Macieja Żaka nie mogą dodać udanych. Porażka z LKSem Jawiszowice 2:3 była swoistym zimnym prysznicem. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w pierwszej połowie, w której na placu gry byli zawodnicy będący najbliżej wyjściowej jedenastki, a ta część meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny, a powinna zdecydowanie wyżej. W drugiej połowie pod wpływem kilku zmian na boisku zapanował chaos, co skrzętnie wykorzystali rywale, którzy w swoim składzie zmieniali niewiele. Mimo to w drugiej części meczu również stworzyliśmy sobie kilka okazji, ale piłka nie chciała już wpaść do bramki Jawiszowic.

Kończymy okres przygotowawczy porażką, która na pewno jeszcze bardziej zmobilizuje naszych graczy do startu ligi. Zanim jednak staniemy do boju o ligowe punkty w Wodzisławiu, we wtorek zagramy w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała w Kobiernicach z miejscową Sołą!


02.08.2019 r., godzina 18.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, sparing nr 5 Lato 2019

LKS Czaniec – LKS Jawiszowice 2:3 (2:0)

Bramki: Borak, Kaczmarczyk

Skład LKS Czaniec: Majda (Zaręba) – Palarczyk, Stawowy, Żak, Borak, Świerczyński, Felsch, Kaczmarczyk, Karcz, Handy, Nazdryn-Platnitski oraz Wiśniowski, Loranc, Kozioł, Stwora