„Czujemy się mocni jako Zespół”

Szymon Waligóra, trener naszego pierwszego zespołu podsumował sobotnią, wygraną konfrontację ze Spójnią Landek:

Kolejny raz wielkie brawa dla Zespołu za wysiłek, organizację gry oraz realizację kolejnego celu. Mieliśmy świadomość przed spotkaniem, że zmierzymy się z wymagającym zespołem, który dodatkowo był podbudowany kompletem punktów zdobytych na wiosnę. Jednocześnie byliśmy do tego meczu dobrze przygotowani taktycznie, gdyż znaliśmy mocne i słabe strony ekipy z Landek, jak również mentalnie, gdyż sami czujemy się mocni jako Zespół, co widać po postawie Zawodników w czasie treningów. Sam mecz pod względem organizacji gry, właściwego zaangażowania mentalnego oraz fizycznego był chyba jednym z lepszych w tym sezonie w naszym wykonaniu. Wzorowe wejście w mecz udokumentowane szybką bramką pozwoliło nam dyktować warunki i kontrolować tempo gry. Potrafiliśmy przetrwać trudniejszy moment w drugiej połowie, gdzie przeciwnik przeniósł grę na naszą połowę i co najważniejsze, wrzucić wyższy bieg w ostatnim fragmencie meczu i domknąć to spotkanie zdobywając kolejne bramki. W naszym podejściu się jednak nic nie zmienia, dalej pracujemy krok po kroku, trening po treningu i skupiamy się na kolejnym dobrym przygotowaniu podczas treningów, aby być gotowym do realizacji kolejnego celu w następnym meczu.