„Chcemy dalej kroczyć po zwycięskiej ścieżce, bo mamy prawo chcieć więcej!”

Zapraszamy ma kilka zdań podsumowania sobotniego meczu pierwszego zespołu w Jasienicy, autorstwa naszego trenera Szymona Waligóry:

Na wstępie podziękowania brawa dla zawodników za zostawione zdrowie i gratulacje zwycięstwa. Bardzo trudny mecz, bo od początku zanosiło się na to, że jedna bramka może zdecydować. Cieszy to, że charakterem oraz dobrą organizacją gry w poszczególnych fazach, czyli zachowaniami zespołowymi oraz indywidualnymi na boisku, to my byliśmy zwycięskim zespołem. Myślę, że drugie z rzędu „0” z tyłu jest konsekwencją tego, iż nauczyliśmy się cierpieć, poświęcać i jednoczyć w momentach braku posiadania piłki. Przed nami piłkarski terminarz, czyli gra co 3 dni i najlepsza okazja żeby zrobić wszystko co tylko możemy, aby dalej kroczyć po tej zwycięskiej ścieżce, bo mamy pełne prawo chcieć więcej!