„Byliśmy monolitem i to było kluczem do 3 punktów”

Zapraszamy na lekturę podsumowania sobotniego meczu z rezerwami Podbeskidzia autorstwa naszego trenera, Szymona Waligóry:

Po zwycięstwie należy zacząć od gratulacji dla Zawodników i tutaj moje słowa uznania za wysiłek, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku. Brawa przede wszystkim za odwagę i poświecenie, gdyż byliśmy na murawie monolitem, który ciężko było sforsować i złamać, w każdej sytuacji był kolega obok i uważam, że to właśnie ta jedność w działaniach była kluczem do 3 punktów. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie dla chłopaków wartością dodaną w ich rozwoju, bo pokazali, że przy odpowiednio nastawionej głowie na murawie potrafią wiele pokazać, ale i poświęcić. Oczywiście jesteśmy świadomi, że „jedna jaskółka wiosny nie czyni” i teraz przed nami ta trudniejsza strona medalu, czyli czas żeby na tym szczycie zwycięstw się trochę dłużej utrzymać.