„Bardzo mocno na tą zdobycz zapracowaliśmy i w pełni na nią zasłużyliśmy”

Wracamy do wczorajszego meczu pierwszego zespołu w Czechowicach i prezentujemy kilka zdań podsumowania ze strony naszego trenera, Szymona Waligóry:

Za nami bardzo wymagające spotkanie, w którym widać było trudy sobotniej batalii w Jasienicy, ale po którym śmiało możemy powiedzieć, że zrobiliśmy kolejny krok do przodu. Zmierzyliśmy się z doświadczoną i dobrze poukładaną drużyną, co więcej z zespołem, który najlepiej punktuje w tej rundzie.Tym bardziej moim zawodnikom należą się słowa uznania za to co pokazali na boisku. Cieszy 3 mecz z rzędu, w którym zdobywamy punkty, bo takiej serii jeszcze w tym sezonie nie mieliśmy, ale mamy również świadomość, że nikt nam tego nie dał za darmo, a wręcz przeciwnie bardzo mocno na tą zdobycz zapracowaliśmy i w pełni na nią zasłużyliśmy. Podsumowując, punkt zdobyty z Czechowicami traktujemy jako wartość dodaną do tabeli, ale równocześnie dalej mamy nad czym pracować i musimy robić wszystko żeby w sobotę znów pokazać się z jak najlepszej strony.