Awans bez grania…

Podczas niedawnego losowania pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała, los sparował nasz LKS Czaniec z rezerwami KSu Międzyrzecze. Dla naszego zespołu miała być to cenna jednostka treningowa, ale traktowana całkowicie poważnie, ponieważ mając na uwadze zeszłoroczną wpadkę w Jaworzu, w tym roku chcemy pokazać się z dużo lepszej strony w rozgrywkach pucharowych. Od samego początku jednak trudno było się dogadać z naszym rywalem na odpowiedni termin. Pierwsza data to 30.07, godzina 10.00, kolejna to 31.07, godzina 10.00, aż finalanie stanęło na… oddaniu meczu walkowerem przez gospodarzy, o czym nasz klub został poinformowany wczoraj wieczorem…. . Dodamy tylko, że również w dniu wczorajszym, w mediach społecznościowych Międzyrzecza, pojawiła się zapowiedź pucharowego weekndu, gdzie mogliśmy znaleźć zaplanowane na niedzielę spotkanie z naszym zespołem. Cóż, ciężko nam w jakikolwiek sposób skomentować takie podjeście do sprawy klubu z Międzyrzecza, którego aspiracje podobno sięgają bardzo wysoko. Napiszemy tylko tyle: Fair play, klasa, duch rywalizacji, szacunek do przeciwnika. Są wartości, których kupić nie można. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard. Dziękujemy za „rywalizację” i życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach.

Jeśli chodzi o plan na najbliższy weekend dla naszego pierwszego zespołu. Poszukujemy sparingpartnera, jednak jeśli nie uda się go znaleźć to dziś wieczorem rozegramy wewnętrzną grę kontrolną, a w dniu jutrzjeszym nasza drużyna uda się na wyjazd integracyjny. Natomiast rywala w drugiej rundzie Pucharu Polski poznamy podczas środowego losowania. Mecze drugiej rundy mają zostać rozegrane w kolejny weekend, 6/7 sierpnia.


Pierwsza runda Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała, sezon 2022/2023

KS II Międzyrzecze – LKS Czaniec 0:3 (walkower)