AKS Mikołów-LKS Czaniec: Zapowiedź

Przed podopiecznymi Szymona Waligóry próba generalna przed startem rundy wiosennej sezonu 2020/2021. W ostatnim sparingu zmierzymy się z reprezentantem IV ligi śląskiej gr. I, AKSem Mikołów. Nasi sobotni rywale zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli i zgromadzili na swoim koncie 21 punktów, mając tylko trzy oczka przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem. Dla Mikołowa nadchodzący sparing też będzie ostatnim przetarcie przed powrotem na ligowe boiska. Ostatni razem z AKSem mierzyliśmy sie latem 2018 roku. Wtedy w próbie generalnej przed startem nowego sezonu ograliśmy naszych rywali, występujących jeszcze w klasie okręgowej, 4:0. Tym razem tak łatwo nie będzie, ale liczymy że zobaczymy dobrą i poukładaną grę z naszej strony. Co prawda w ostatnich dwóch tygodniach dotknęło nas trochę problemów kadrowych, związanych z przeziębieniami, ale powoli wszyscy gracze wracają już do zdrowia i formy. Jednak w sobotniej konfrontacji nie zobaczymy na pewno Oczki oraz Wiśniowskiego. Początek meczu w Mikołowie o godzinie 11.00, do boju LKS!


06.03.2021 r., godzina 13.30, Chorzów, sparing nr 8

AKS Mikołów – LKS Czaniec