AKADEMIA LKS CZANIEC Z BRĄZOWĄ GWIAZDKĄ III CYKLU CERTYFIKACJI!

Z przyjemnością informujemy, że trwający od października proces weryfikacyjny do III cyklu Certyfikacji szkółek piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej zakończył się dla Akademii naszego klubu sukcesem! Młodzieżowa Akademia Piłki Nożnej LKS Czaniec ponownie otrzymała  Brązowy Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej, utrzymując status oficjalnej szkółki piłkarskiej pod egidą PZPNu! Byliśmy więc w programie Certyfikacji od samego początku od roku 2019 i po dwóch latach z powodzeniem zakończyliśmy cykl I, uzyskując „gwiazdkę” na dwa kolejne lata 2022 i 2023! Przyznany certyfikat oznacza fakt spełnienia przez naszą szkółkę kryteriów dotyczących kwalifikacji trenerów, liczby drużyn młodzieżowych oraz programu szkoleniowego!

Więcej szczegółów zaprezentujemy w najbliższym czasie.